Komt u met de auto? Parkeren kan makkelijk en veilig in de MARNIX aan de Nassaukade. Eerste uur parkeren vergoeden wij,
Klik voor de voorwaarden
Elke individuele brugpen is nauwkeurig vervaardigd volgens specificaties die zorgen voor een optimale pasvorm en een optimaal contact met de brug.
Lees verderVanaf €75
Bel naar de winkel! 020-6265611
Het kiezen van een DHL service punt is niet mogelijk wanneer uw bestelling een piano of gitaar bevat. Dit formaat pakket wordt door het postpunt namelijk niet geaccepteerd.
Familiebedrijf sinds 1958
De op maat gemaakte brugpinnen van waterbuffelbot zijn voorzien van opvallende inlays en zorgen voor een extra vleugje visuele elegantie.
Elke individuele brugpen is nauwkeurig vervaardigd volgens specificaties die zorgen voor een optimale pasvorm en een optimaal contact met de brug.
Dit verbetert de overdracht van snaartrillingen naar het bovenblad van de gitaar, wat kan leiden tot een betere resonantie, meer sustain en een directere respons.
Ontwikkeld om de esthetische uitstraling van onze gitaren naar een hoger niveau te tillen en de akoestische klank te verrijken.
Deze visueel opvallende brugpinnen zijn vervaardigd uit natuurlijk, op verantwoorde wijze verkregen bot van de waterbuffel.
Neem dan contact met ons op. Onze medewerkers staan u graag te woord.