













Larry Carlton en SIRE werken al geruime tijd samen aan de ontwikkeling van “de” perfecte elektrische gitaar. Larry Carlton"s uitgebreide knowhow als speler, gecombineerd met de vaardigheden die SIRE heeft verworven door en tijdens de ontwikkeling van de Marcus Miller Signature Bass Guitars, heeft geresulteerd in Larry Carlton"s "Signature Electric Guitar Model".
De combinatie van het geweldige geluid en het prachtige design zorgt ervoor dat deze signature modellen op dit moment één van de ‘interessantste gitaren in hun prijsklasse zijn.
Vanaf €75
Bel naar de winkel! 020-6265611
Larry Carlton en SIRE werken al geruime tijd samen aan de ontwikkeling van “de” perfecte elektrische gitaar. Larry Carlton's uitgebreide knowhow als speler, gecombineerd met de vaardigheden die SIRE heeft verworven door en tijdens de ontwikkeling van de Marcus Miller Signature Bass Guitars, heeft geresulteerd in Larry Carlton's 'Signature Electric Guitar Model'.
De combinatie van het geweldige geluid en het prachtige design zorgt ervoor dat deze signature modellen op dit moment één van de ‘interessantste gitaren in hun prijsklasse zijn.
Neem dan contact met ons op. Ons personeel staat u graag te woord.