Komt u met de auto? Parkeren kan makkelijk en veilig in de MARNIX aan de Nassaukade. Eerste uur parkeren vergoeden wij,
Klik voor de voorwaarden
De sE Electronics V8 is een premium dynamische zangmicrofoon, gebouwd voor de zwaarste liveomstandigheden. Hij bouwt voort op het beproefde V7-platform en zet een duidelijke stap vooruit in helderheid, controle en consistentie.
Lees verderVanaf €75
Bel naar de winkel! 020-6265611
Het kiezen van een DHL service punt is niet mogelijk wanneer uw bestelling een piano of gitaar bevat. Dit formaat pakket wordt door het postpunt namelijk niet geaccepteerd.
Familiebedrijf sinds 1958
De sE Electronics V8 is een premium dynamische zangmicrofoon, gebouwd voor de zwaarste liveomstandigheden. Hij bouwt voort op het beproefde V7-platform en zet een duidelijke stap vooruit in helderheid, controle en consistentie.
Het hart van de V8 is het nieuw ontwikkelde DMCV8-kapsel. Dat levert een heldere, gedetailleerde en gebalanceerde stem met een open klank die al af klinkt voordat je aan de EQ komt. De strakke supercardioïde karakteristiek houdt overspraak en feedback buiten de deur, zodat je zang gefocust blijft, ook op volle podia.
De V8 is gemaakt voor professioneel touren, met een volledig metalen behuizing, een deukbestendige verenstalen grille en een nieuw gepatenteerde geïntegreerde shockmount die hanteringsgeluiden beperkt. Dankzij de afgeschuinde rand rolt de microfoon niet weg op het podium, en de vergulde XLR-connector zorgt voor een betrouwbare signaalverbinding. De nieuwe, herkenbare vorm van de body ligt bovendien prettig in de hand.
De V8 is leverbaar in Matte Black en Graphite Gray en wordt geleverd met een softcase, een leatherette hoesje, een microfoonklem en een zwarte interne windscreen.
Kenmerken;
• Product: sE Electronics V8
• Type: Dynamische handheld zangmicrofoon
• Kapsel: DMCV8
• Karakteristiek: Supercardioïde
• Toepassing: Livezang, podium, professioneel touren
• Klank: Open, natuurlijk en gebalanceerd, weinig EQ nodig
• Connector: Vergulde XLR
• Behuizing: Volledig metaal, nieuwe ergonomische vorm
• Grille: Deukbestendig verenstaal
• Shockmount: Nieuw gepatenteerde geïntegreerde shockmount
• Anti-rol: Afgeschuinde rand
• Finishes: Matte Black, Graphite Gray
• Meegeleverd: Softcase, leatherette hoesje, microfoonklem, zwarte interne windscreen
Neem dan contact met ons op. Onze medewerkers staan u graag te woord.