10% EXTRA korting op alle SALE
kortingscode: DIJKMANSALE10
Volledig analoog en uitgerust met JRC4558D-circuits, levert hij een unieke en befaamde klank.
Lees verderVanaf €75
Bel naar de winkel! 020-6265611
Het kiezen van een DHL service punt is niet mogelijk wanneer uw bestelling een piano of gitaar bevat. Dit formaat pakket wordt door het postpunt namelijk niet geaccepteerd.
Familiebedrijf sinds 1958
Maxon, de oorspronkelijke ontwerpers van de TS9, produceren de legendarische overdrive onder eigen naam en hebben de eindtrap verbeterd om achtergrondruis te verminderen. Volledig analoog en uitgerust met JRC4558D-circuits, levert hij een unieke en befaamde klank.
Net als de OD808 biedt de OD9 dezelfde soepele, natuurlijke overdrive als een buizenversterker.
• Gedetailleerde heruitgave van het legendarische OD-9/TS-9 circuit uit de jaren '80 met de JRC45581C chip, die bovendien een true bypass circuit heeft voor clean, meer drive en output dan de OD808 voor meer veelzijdigheid
• Controls: Drive, Tone, Level
• LED: Effect On
• Voetschakelaar: Effect Bypass
• Ingang: 6,3 mm Jack
• Uitgang: 6,3 mm Jack
• Aansluiting netvoeding: holle-connectorbus 5,5 x 2,1 mm, minpool binnenin
• Stroomverbruik: 7 mA
• Stroomvoorziening met een 9V-batterij of een 9/10 V DC-netvoeding (niet bij de levering inbegrepen)
• True bypass
• Afmetingen (B x D x H): 74 x 124 x 54 mm
• Gewicht: 580 g
• Incl. 9V-batterij
• Made in Japan
Neem dan contact met ons op. Onze medewerkers staan u graag te woord.