De Fender® x Hello Kitty® Poly Strap, met Hello Kitty zelf op de leren uiteinden, is gemaakt van glad polyester en pronkt met geliefde Hello Kitty®-graphics
Lees verderVanaf €75
Bel naar de winkel! 020-6265611
Het kiezen van een DHL service punt is niet mogelijk wanneer uw bestelling een piano of gitaar bevat. Dit formaat pakket wordt door het postpunt namelijk niet geaccepteerd.
Familiebedrijf sinds 1958
De Fender® x Hello Kitty® Poly Strap, met Hello Kitty zelf op de leren uiteinden, is gemaakt van glad polyester en pronkt met geliefde Hello Kitty®-graphics. Met zijn charmante stijl en betrouwbare prestaties is deze band niet alleen een mode-statement, maar ook een onmisbaar accessoire voor de collectie van elke Hello Kitty-fan.
Deze band heeft leren uiteinden met Hello Kitty-logo en is gemaakt van duurzaam polyester. Hij is verstelbaar van 86 tot 149 cm (34 tot 59 inch) in lengte en heeft een breedte van 5 cm (2 inch), wat zowel comfort als flexibiliteit biedt voor elke muzikant.
Neem dan contact met ons op. Onze medewerkers staan u graag te woord.